Pielęgnacja skóry

ZABIEGI


Mezoterapia mikroigłowa
Mezoterapia mikroigłowa należy do najbardziej skutecznych zabiegów, które pozwalają na kontrolowaną i dogłębną penetrację skóry, podczas zabiegu dochodzi do mikronakłucia naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu na skórze powstaje sieć mikroskopijnych kanalików, zabieg „zmusza” podrażnioną igłami skórę do intensywnej regeneracji mikroigły pozwalają na podanie skórze właściwej substancji, które posiadają silne właściwości biorewitalizujące i przeciwstarzeniowe.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Prądy Darsonvala
Prądy Darsonvala są jedną z odmian prądów wysokiej częstotliwości. Ich działanie biologiczne polega na bezpośrednim wytworzeniu minimalnej ilości ciepła w tkankach podczas oddziaływania energii elektromagnetycznej na organizm. Działanie prądów darsonvala opiera się głównie na oddziaływaniu na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry. Iskrzenie, które powstaje między elektrodą, a skórą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mięśnie twarzy – ustalając ich mimikę. Wytwarzający się ozon posiada działanie dezynfekujące.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Zabieg stymulujący porost włosów
Zabieg o intensywnym działaniu i nietłustej konsystencji, który stymuluje komórki macierzyste włosa. Wykorzystywany do terapii hamujących wypadanie włosów oraz stymulujących porost włosów.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU