Pielęgnacja ciała

ZABIEGI


Dermomasaż, wyszczuplająco – modelujący masaż podciśnieniowy
Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi kulkami, nazywany jest lipomasażem. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, wspomagający jedynie naturalne procesy zachodzące worganizmie. Endermologie uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg ten ma charakter relaksujący i doskonale niwelują stres.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Fale radiowe- radiofrekwencja
Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim zakresie częstotliwości są wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Karboksyterapia
Karboksyterapia – jedna z najskuteczniejszych kuracji redukujących cellulit, alternatywa dla liposukcji i botoksu, niezawodna w zmniejszaniu rozstępów, cieni pod oczami, spłycaniu zmarszczek i redukcji podwójnego podbródka.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


<Masaż bańką chińską
Bańkę chińską stosuje się jako główną nieinwazyjną metodę walki z cellulitem, ten masaż modelująco -wyszczuplający łączy techniki energicznego rozcierania, ugniatania i oklepywania tkanki tłuszczowej oraz podciśnieniowego masażu w miejscach tego wymagających, w wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Mezoterapia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry, pozwalające na udostępnieniu nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów bez konieczności użycia igieł.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Mezoterapia mikroigłowa
Mezoterapia mikroigłowa należy do najbardziej skutecznych zabiegów, które pozwalają na kontrolowaną i dogłębną penetrację skóry, podczas zabiegu dochodzi do mikronakłucia naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu na skórze powstaje sieć mikroskopijnych kanalików, zabieg „zmusza” podrażnioną igłami skórę do intensywnej regeneracji mikroigły pozwalają na podanie skórze właściwej substancji, które posiadają silne właściwości biorewitalizujące i przeciwstarzeniowe.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU


Oksybrazja
Oksybrazja intensywnie, ale równocześnie bezboleśnie i bezinwazyjnie złuszcza naskórek, nie wywołując podrażnień często pojawiających się przy innych formach oczyszczania skóry, podczas zabiegu w skórę wtłaczany jest tlen pod ciśnieniem, a martwe komórki zostają oderwane od skóry i usunięte, zabieg jest idealny przed wielkim wyjściem (może być wykonany nawet tego samego dnia, gdyż nie powoduje podrażnień) oraz przed wykonaniem makijażu.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU